Konkurs Recytatorski "Nareszcie Wiosna"

Pod koniec kwietnia nasze przedszkole zaprosiło przedszkolaki z Kielc do udziału w konkursie recytatorskim „NARESZCIE WIOSNA”.  Do  konkursu, który odbył się drogą on-line przesłano 22 wiersze o tematyce wiosennej. Wybór laureatów był bardzo trudny ponieważ dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały piękne wiersze, stroje i dekoracje nawiązujące do tematu konkursu.  Jury pod przewodnictwem pani Magdaleny  Jarek - Matli (mgr sztuki, aktorka, reżyser, instruktor i pedagog teatralny, logopeda)wyłoniło zwycięzców:

Kategoria 3,4 - latki

I miejsce : Bartłomiej Jasek - Przedszkole u Dominikanek,

 I miejsce Nela Kołodziejska - Przedszkole Samorządowe nr 2,

II miejsce - Natalia Wawrzeniec, Przedszkole Samorządowe nr 1,

 III miejsce - Hanna Gil, Przedszkole Samorządowe nr 43,

Wyróżnienie : Tymon Dyrdol, Przedszkole Samorządowe nr 6,

 

Kategoria 5, 6 - latki

I miejsce - Piotr Kowalski - Przedszkole Samorządowe nr 6,

 II miejsce - Aleksander Nowak, Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27,

III miejsce : Nadia Rachunek, Przedszkole Samorządowe nr 5,

 Wyróżnienie : - Barbara Rzepka, Przedszkole Samorządowe nr 43,

Julia Kosowska - Przedszkole Samorządowe nr 9,

Konkursowe nagrania obejrzały również nasze przedszkolaki i przyznały nagrodę specjalną „Od przedszkolaków” dla Natalii Olszak z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Kielcach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Nauczycielom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy i podziękowania, które dostarczymy do przedszkoli w najbliższym czasie.

Realizacja: MadeNet.pl