Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Dziś nasze przedszkole odwiedzili finkcjonariusze wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach - sierż. szt. Małgorzata Pędzik i sierż. szt. Tomasz Klimczewski. Przedszkolaki wzieły udział w zajęciach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wspólnie z Policjantami dzieci ćwiczyły bezpieczne przechodzenie przez jezdnię, utrwaliły znaczenie kolorów świateł sygnalizatora i oznakowanie przejścia dla pieszych. Policjanci przypomnieli również o konieczności noszenia elementów odblaskowych, dzieki którym zwiększa się nasze bezpieczeństwo po zmroku. Dzieci mogły wykazać się wiedza na temat numerów alarmowych i sytuaci w jakich należy z nich korzystać. Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie i panu Tomkowi za wizytę w naszym przedszkolu - czekamy na kolejną.

Dodatek: Galeria zdjęć

Realizacja: MadeNet.pl