Aktualności

Projekt edukacyjny - Mały Miś w świecie wielkiej literatury III Edycja

WTOREK, 27 LISTOPADA 2018

W poniedziałek 26 listopada rozpoczęła się już III Edycja Ogólnopolskiego Projektu Rozwijającego Czytelnictwo - "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". We wtorek nasz Miś Madzia wyruszył w swoja czytelnicza podróż do przedszkolaków...

więcej »

Dzień Pluszowego Misia 2018

PONIEDZIAŁEK, 26 LISTOPADA 2018

26 listopada to bardzo lubiany przez dzieci dzień - Dzień Pluszowego Misia.
My w tym dniu pracowalismy z ozobotem.
Jak widać nawet nasz robot lubi misie. 

więcej »

Mali studenci - 22.11.2018

CZWARTEK, 22 LISTOPADA 2018

W czwartek 22 listopada całe nasze przedszkole wybrało się na wycieczkę edukacyjną do planetarium na Wydziale Matematyczno - Przyrodniczym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Podzieleni na dwie grupy zwiedziliśmy planetarium i obserwatorium i obejrzeliśmy prawdziwa rafę koralową. W trakcie seansu w planetarium zobaczyliśmy wygląd nocnego nieba, jak poruszają się gwiazdy, planety, Słońce i Księżyc. Mieliśmy również możliwość wejść na najwyższa kondygnację budynku do obserwatorium, aby zobaczyć znajdujący się tam teleskop.

więcej »

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 20.11.2018

WTOREK, 20 LISTOPADA 2018

We wtorek 20 listopada odbyło się uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Do grona "prawdziwych" przedszkolaków przyjętych zostało 14 dzieci. Po złożeniu przyrzeczenia, Siostra Dyrektor dużym czerwonym ołówkiem pasowała wszystkich na przedszkolaków, wręczyła pamiątkowe medale i dyplomy. Serdecznie dziękujemy Mamie Michałka oraz Asi i Weroniki za słodki poczęstunek. Siostrze Dyrektor bardzo dziękujemy za piękne prezenty.

więcej »

Spotkanie z Siostra Inspektorką - 13.11.2018

PONIEDZIAŁEK, 19 LISTOPADA 2018

13 listopada nasze przedszkole odwiedziła Siostra Inspektorka Lidia Strzelczyk. Dzieci przygotowały dla Siostry, krótki występ artystyczny nawiązujący do obchodzonego niedawno Dnia Niepodległości. Przedszkolaki wręczyły Siostrze Lidii również niewielki upominek i podziękowały za wizytę.
Jeszcze raz dziękujemy Siostrze Lidii za wizytę w naszym przedszkolu, dziękujemy za słowa skierowane do dzieci i pracowników i oczywiście zapraszamy ponownie.

więcej »

Realizacja: MadeNet.pl