Aktualności

Spotkanie z Panem Kamilem Czyżewskim i jego przyjacielem Rockim

PONIEDZIAŁEK, 22 LUTEGO 2016

  22 lutego 2016 roku gościliśmy w naszym przedszkolu pana Kamila Czyżewskiego, który przybył do nas ze swoim przyjacielem Rockim. Rocki, to ośmioletni labrador, którego aparat ruchowy jest już w pełni rozwinięty, co mogliśmy zobaczyć i doświadczyć:) Choć Rocki to bardzo miły i przyjazny pies nasze przedszkolaki wiedzą , że nie należy ufać...

więcej »

Koronka do Miłosierdzia Bożego

PONIEDZIAŁEK, 22 LUTEGO 2016

W ROKU MIŁOSIERDZIA

w każdy piątek Wielkiego Postu

modlimy się koronką do Miłosierdzia Bożego.

Zapraszamy chętnych Rodziców, Pracowników, Wychowanków

na godz. 15.00 do sali logopedy.

więcej »

Modyfikacja Koncepcji Pracy Przedszkola

PIĄTEK, 19 LUTEGO 2016

Drodzy Rodzice serdecznie dziękujemy za wspólne zaangażowanie w modyfikację dokumentu - Koncepcja Pracy Przedszkola. Wszystkie treści zostały umieszczone w zakladce  O PRZEDSZKOLU. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

więcej »

BEZPIECZNY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU 05.02.2016

PIĄTEK, 05 LUTEGO 2016

W piątek 5 lutego ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego "Niebezpieczne zabawy wybranej porze roku w konwencji: Źle -Dobrze". Ogłoszenie wyników poprzedziły zajęcia otwarte zorganizowane przez s. Ewę Stefan. Zajęcia te sprawdzały wiedzę naszych przedszkolaków na temat bezpieczeństwa. Siostra Ewa specjalnym pociągiem zabrała dzieci do Warszawy na teleturniej. Przedszkolaki podzielone na dwie drużyny - granatową i zielono - czerwoną rywalizowały ze sobą zdobywając punkty.

więcej »

Spotkanie przedszkolaków z Siostrą Inspektorką 12.02.2016

PIĄTEK, 12 LUTEGO 2016

W piątek 12 lutego nasze przedszkole odwiedziła Siostra Inspektorka Lidia Strzelczyk. Dzieci uroczyście powitały naszego drogiego Gościa w krótkich występach artystycznych i wręczyły drobne upominki.

więcej »

Realizacja: MadeNet.pl