Aktualności

Kolędowe sukcesy

ŚRODA, 03 LUTEGO 2021

KONKURSOWE SUKCESY
Zakończył się już okres kolędowania, w którym dziewczynki z grupy Zebery i Zeberki wzieły udział w kilku konkursach kolęd i pastorałek. W tym roku konkursy odbywały się "on-line"- należało przygotować plik mp3 lub mp4 i wysłać do organizatorów. Dziewczynki włożyły duzo pracy w przygotowanie i nagranie konkursowych kolęd. Gratulujemy wytrwałości i cierpliwości zwłaszcza podczas nagrań. Dla większości małych wokalistek były to pierwsze konkursy - życzymy im zapału, wytrwałosci i oczywiście sukcesów w kolejnych wokalnych zmaganiach.
Oto nasze sukcesy:
????„Żołnierskie kolędowanie” Klub CPdMZ Kielce
-???? wyróżnienie Emilia Wijas
 

więcej »

"Mówiłeś tak Księże"

NIEDZIELA, 31 STYCZNIA 2021

 Z okazji Uroczystości św. Jna Bosko grupa Zebry i Zeberki przygotowała piosenkę "Mówiłeś tak Księże".
Mamy nadzieję, że się spodoba.
 

więcej »

Tydzień ze św. Janem Bosko

PIĄTEK, 29 STYCZNIA 2021

TYDZIEŃ ZE ŚWIĘTYM JANEM BOSKO!
W niedzielę 31 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość św. Jana Bosko. Nasze przedszkole przez cały tydzień przygotowywało się do świętowania poznając życie naszego ulubionego świętego.
1???????????
Pierwszego dnia w poniedziałek wybraliśmy się na wirtualna wycieczkę do Włoch gdzie urodził się Jan Bosko. Oglądaliśmy najważniejsze włoskie zabytki i jak prawdziwi turyści nie mogliśmy się oprzeć pizzy, a nawet dwóm. Jedną pizze zrobiliśmy z papieru i plasteliny, a drugą prawdziwą, która była...
 

 

więcej »

Dzień Babci i Dziadka

CZWARTEK, 21 STYCZNIA 2021

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie
????????????????????????
Nie zapomnieliśmy o Waszym święcie - wszystkie grupy pracują nad przedstawieniami dla Was, które zaprezentujemy w lutym.
Zebry i Zeberki przygotowały szybką niespodziankę.
Zapraszamy do oglądania.
Wiersz dla Dziadka dzieci układały same z niewielką pomocą pań ????
 
 

 

więcej »

XXVI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek"

SOBOTA, 16 STYCZNIA 2021

Miło nam poinformować, że nasza Emilka otrzymała wyróżnienie w XXVI Konkursie Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek" organizowanym przez Dom Kultury w Jaśle. W konkursie, który odbył się on-line Emilka zaprezentowała kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki".

 

więcej »

Realizacja: MadeNet.pl