Europejski Tydzień Sportu 2020

Na zakończenie ETS 2020 w środę grupy Zebry i Zeberki poznały kolejną dyscyplinę spartu jaką jest piłka siatkowa. W przedszkolu obejrzeliśmy film edukacyjny na temat siatkówki, a na hali odbyły się zajęcia przeprowadzone przez trenerów piłki siatkowej z X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. J. Wybickiego, Kielce …

 

 

Na zakończenie ETS 2020 w środę grupy Zebry i Zeberki poznały kolejną dyscyplinę spartu jaką jest piłka siatkowa. W przedszkolu obejrzeliśmy film edukacyjny na temat siatkówki, a na hali odbyły się zajęcia przeprowadzone przez trenerów piłki siatkowej z X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. J. Wybickiego, Kielce – panią Kamilę Siciarską i pana Dariusza Daszkiewicza oraz ich podopiecznych Natalię, Amelkę i Adriana. Po przeprowadzeniu rozgrzewki odbył się "trening" stacyjny. Dzieci podzielone na 4 grupy, na czterech stacjach doskonaliły umiejętności potrzebne do gry w siatkówkę (zwłaszcza skoczność). W ostatniej czesci treningu dzieci ćwiczyły umiejętność rzutu i poprawnego (siatkarskiego) ułożenia rąk na piłece. Na koniec przedszkolaki podziekowały za zajęcia i wręczyły smaczne i zdrowe upominki – bo wiadomo, że sportowcy dbaja o zdrowie.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć i przestrzeganie wszystkich procedur bezpieczenstwa – dezynfekcja rąk, piłek i sprzetu sportowego.