KONKURSY

Z dumą informujemy, że Adam Boroń zajął 2 miejsce, a Tosia Kossakowska otrzymała wyróżnienie w konkursie pieśni i piosenek o św. Józefie “Święty Józef moim opiekunem i przyjacielem” organizowanym przez "Józefowie Kwiatki". Serdecznie gratulujemy pierwszych wokalnych sukcesów.

 

Kolejny sukces naszych dziewczynek!
Zespół "Osiem Zebr" w składzie:Marysia, Kalina, Julia, Kaja, Maja, Tosia i Emilka otrzymały wyróżnienie w II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez MDK w Kielcach. Dziewczynkom należą się duże brawa gdyż startowały w kategorii młodszy zespół wokalny do lat 14. Cieszy nas, że jury konkursu Je doceniło.

 

Nasze śpiewające Zebry zajęły III miejsce w konkursie piosenki organizowanym przez Przedszkole w Wolanowie.Dziewczynki zaśpiewały piosenkę " Lato na dywanie".
Serdecznie gratulujemy!
 
 
 

W XV MIEJSKIM FESTIWALU PIOSENKI ONLINE dla PRZEDSZKOLAKÓW pod hasłem: WIELKIE MARZENIA MAŁYCH DZIECI organizowanym przez Zespół Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach w kategorii solistek I miejsce zajęła Emilia Wijas, a II miejsce w kategorii zespołów zajął zespół Hipcio- Zebry w składzie : Tosia, Maja i Kaja. Brawa dla Dziewczynek!! 

 

Z dumą informujemy ze grupa Zebry i Zeberki zajęła???? 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej „Radosne Trele” pod hasłem „Jestem Eko, bo kocham świat” w kategorii zespoły 5-6 lat.
????????????????????????
Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 427 Kraina Radości w Warszawie.
W konkursie komisja oceniała 51 nagrań, nadesłanych z całej Polski w 3 kategoriach:
Kategoria I – Dzieci w wieku 3 – 4 lata
Kategoria II – Dzieci w wieku 5 – 6 lat, Soliści oraz zespoły do 5 osób
Kategoria III - dzieci w wieku 5 – 6 lat, Zespoły
 
 
 

Emilka zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym "Wielkanocna piosenka". W konkursie Emilka zaprezentowała piosenkę pt. "Znaki Wielkanocy".

 

 

 

KONKURSOWE SUKCESY LUTY 2021
Zakończył się już okres kolędowania, w którym dziewczynki z grupy Zebery i Zeberki wzieły udział w kilku konkursach kolęd i pastorałek. W tym roku konkursy odbywały się "on-line"- należało przygotować plik mp3 lub mp4 i wysłać do organizatorów. Dziewczynki włożyły duzo pracy w przygotowanie i nagranie konkursowych kolęd. Gratulujemy wytrwałości i cierpliwości zwłaszcza podczas nagrań. Dla większości małych wokalistek były to pierwsze konkursy - życzymy im zapału, wytrwałosci i oczywiście sukcesów w kolejnych wokalnych zmaganiach.
 


 
 
Oto nasze sukcesy:
????„Żołnierskie kolędowanie” Klub CPdMZ Kielce
-???? wyróżnienie Emilia Wijas
????XXVI Konkursie Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek"
-???? wyróżnienie Emilia Wijas
????Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Staszowie
-???? wyróżnienie Emilia Wijas
????Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych – Centrum Kultury Węgorzewo
-???? I miejsce – Emilia Wijas
????Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek" Hej kolęda, kolęda" w Gorzycach
- ????I miejsce Emilia Wijas
- ????wyróżnienie - Julia Klimczewska
- ????udział – Tosia Kmieciak
????XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek GOKiS Miłkowice
- ????wyróżnienie Julia Klimczewska
- ????awans do drugiego etapu – Kaja Konat
????XIV Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Kolęd " HEJ KOLĘDA" w Szczucinie
-???? I miejsce - Emilia Wijas
-???? w konkursie udział wzięły również: Tosia Kmieciak, Kaja Konat, Maja Tomaszewska, Weronika Krężołek, Julia Klimczewska i Kalina Matusiak
 
 

XIV Miejski Festiwal dla Przedszkolaków 

22 lutego w Galerii Korona odbył się XIV Miejski Festiwal dla Przedszkolaków organizowany przez I Społeczną Szkołę Podstawową im. M.Reja w Kielcach. Nasze przedszkole reprezentowały dwie solistki - Amelka i Emilka oraz dwa zespoły - "Magda i chłopaki" w składzie: Magda, Dominik i Nikoś i zespół "Trio w paski" w składzie Tosia, Kalina i Natalia. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze mimo problemów technicznych z mikrofonem (to chyba nasza tradycja na tym festiwalu ). Miło nam poinformować, że w kategorii soliści drugie miejsce zajęła Emilka, a w kategorii zespoły wyróżnienie otrzymało "Trio w paski".

 

Finał II Parafialnego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Józefowe kolędowanie"

Z dumą informujemy, że w II Parafialnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Józefowe kolędowanie" w najmłodszej kategorii wiekowej Jaś Skrzyniarz otrzymał wyróżnienie, Antek Gołębski zajął drugie miejsce, a Emilka Wijas pierwsze miejsce. Gratulujemy naszym małym artystom.

Koncert Finałowy VIII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

12 stycznia w Kościele Garnizonowym odbył się koncert finałowy VIII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. W eliminacjach wzięło udział 300 wykonawców w 6 kategoriach. Emilka Wijas otrzymała wyróżnienie w najmłodszej kategorii - do lat 8. Serdecznie gratulujemy Emilce i życzymy kolejnych sukcesów. 

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Józefowe Kolędowanie" 

 
11 stycznia 5 osobowa reprezentacja naszego przedszkola wzięła udział w przesłuchaniach do II edycji Konkurs Kolęd i Pastorałek "Józefowe Kolędowanie" organizowany przez Sanktuarium św. Józefa Opiekuna Rodziny. W przesłuchaniach w kategorii 5-7 lat wzięło udział 18 dzieci. Wyniki Przesłuchań jutro.
Wszystkim naszym przedszkolakom gratulujemy bardzo udanych występów.
Nasza śpiewająca reprezentacja:
????Antoni Gołębski - "Pójdźmy wszyscy do stajenki"
????Amelia Grabka - "Lulajże Jezuniu"
????Kaja Konat - "Dzisiaj w Betlejem"
????Jan Skrzyniarz - "Przybieżeli do Betlejem"
????Emilia Wijas - "Kołysanka dla Dzieciątka"

 

 

 

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Kolę, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

9 stycznia Emilka i Antek wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych organizowanym przez WDK w Kielcach. Nasi reprezentanci startowali w kategorii do lat 8. Gratulujemy udanych występów zwłaszcza, że poziom konkursu był wysoki, a Emilka z Antonim byli jednymi z najmłodszych uczestników. Brawo!

 "Gwiazdki świecą i mrugają"

16 grudnia Emilka Wijas zajęła pierwsze miejsce w konkursie kolęd i pastorałek "Gwiazdki świecą i mrugają" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kielcach. GRATULACJE!!

 

"Spiżarnia Pani Jesieni" 

8 listopada 2019 r. Marika wzięła udział w między przedszkolnym konkursie plastyczno -recytatorskim "Spiżarnia Pani Jesieni" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Kielcach. Marika zaprezentowała wiersz Lucyny Krzemienieckiej pt. "O dębie co żołędzie rozdawał". Każdy uczestnik konkursu musiał również wykonać pracę plastyczną w tematyce konkursu. Marika bardzo starannie opowiedziała rysunkiem swój wiersz. Wszystkie dziewczynki biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody. Jury doceniło wkład pracy wszystkich dzieci. Marice gratulujemy bardzo udanego występu. 

 

"Mała Scena dla Ciebie" 

Z wielką dumą i radością informujemy, że nasza Emilka wygrała Festiwal Piosenki "Mała Scena dla Ciebie" w kategorii 5-6latki.

Festiwal zorganizowany był przez Dom Kultury "Zameczek", koncert finałowy odbył się 31 maja 2019 r. w sali koncertowej  Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach.

 

W sobotę 25 maja dziewczynki z naszego przedszkola wzięły udział w XIII Festiwalu Piosenki dla Przedszkolaków zorganizowanym przez I Szkołę Społeczną w Kielcach pod hasłem " W rodzinie jest najweselej".
W kategorii zespoły reprezentowały nas:
zespół "Malinowe Gwiazdki" w składzie Amelka, Wiktoria i Hania
zespół "Cytrynowe Gwiazdki" w składzie Agatka, Amelka i Ula.
w kategorii solistów wystąpiła Emilka.

Zespół "Cytrynowe Gwiazdki" został nagrodzony wyróżnieniem, a Emilka nagrodą specjalną dla najmłodszej uczestniczki festiwalu. 

 

 

28 marca Emilka wzięła udział w Eliminacjach do II edycji festiwalu "Mała Scena dla Ciebie". Zaśpiewała piosenkę pt. " Kocham cię, to amo, je t'aime". Gratulujemy Emilce udanego występu!

Realizacja: MadeNet.pl