Nasze osiągnięcia

Konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole Sióstr Salezjanek w Połczynie-Zdroju.

Miło nam poinformować, że Kornelia zajęła 1 miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole Sióstr Salezjanek w Połczynie-Zdroju. Kuba, Ania K., Mateusz i Ola Z. otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Konkurs Piosenki Patriotycznej "Polska - moja ojczyzna"

Z dumą informujemy, że Kalina Matusiak zajęłą dziś 1 miejsce w III Konkursie Piosenki Patriotycznej "Polska -moja ojczyzna" organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach

Konkurs Pieśni Patriotycznych „Żołnierska nuta”

Z dumą informujemy, że nasza Pola (4lata) otrzymała wyróżnienie w Konkursie Piosenki Patriotycznej „Żołnierska Nuta” Online organizowanym przez Klub Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych

Konkurs pieśni i piosenek

Z dumą informujemy, że Adam Boroń zajął 2 miejsce, a Tosia Kossakowska otrzymała wyróżnienie w konkursie pieśni i piosenek o św. Józefie “Święty Józef moim opiekunem i przyjacielem” organizowanym przez "Józefowie Kwiatki". Serdecznie gratulujemy pierwszych wokalnych sukcesów.

Kolejny sukces naszych dziewczynek!

Zespół "Osiem Zebr" w składzie:Marysia, Kalina, Julia, Kaja, Maja, Tosia i Emilka otrzymały wyróżnienie w II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanym przez MDK w Kielcach. Dziewczynkom należą się duże brawa gdyż startowały w kategorii młodszy zespół wokalny do lat 14. Cieszy nas, że jury konkursu Je doceniło.

3 miejsce w konkursie

Nasze śpiewające Zebry zajęły III miejsce w konkursie piosenki organizowanym przez Przedszkole w Wolanowie.Dziewczynki zaśpiewały piosenkę " Lato na dywanie". Serdecznie gratulujemy!

Wielkie Marzenia Małych Dzieci

W XV miejskim festiwalu piosenki online dla przedszkolakówpod hasłem: "wielkie marzenia Małych Dzieci" organizowanym przez Zespół Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach w kategorii solistek I miejsce zajęła Emilia Wijas, a II miejsce w kategorii zespołów zajął zespół Hipcio- Zebry w składzie : Tosia, Maja i Kaja. Brawa dla Dziewczynek!!

Konkurs Piosenki Dziecięcej „Radosne Trele”

Z dumą informujemy ze grupa Zebry i Zeberki zajęła???? 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej „Radosne Trele” pod hasłem „Jestem Eko, bo kocham świat” w kategorii zespoły 5-6 lat. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 427 Kraina Radości w Warszawie. W konkursie komisja oceniała 51 nagrań, nadesłanych z całej Polski w 3 kategoriach: Kategoria I – Dzieci w wieku 3 – 4 lata Kategoria II – Dzieci w wieku 5 – 6 lat, Soliści oraz zespoły do 5 osób Kategoria III - dzieci w wieku 5 – 6 lat,

Konkurs Wokalnym "Wielkanocna piosenka"

Emilka zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym "Wielkanocna piosenka". W konkursie Emilka zaprezentowała piosenkę pt. "Znaki Wielkanocy".

Skip to content