XIV Miejski Festiwal dla Przedszkolaków

Dziś 22 lutego w Galerii Korona odbył się XIV Miejski Festiwal dla Przedszkolaków organizowany przez I Społeczną Szkołę Podstawową im. M.Reja w Kielcach. Nasze przedszkole reprezentowały dwie solistki – Amelka i Emilka oraz dwa zespoły – "Magda i chłopaki" w składzie: Magda, Dominik i Nikoś i zespół "Trio w paski" w składzie Tosia, Kalina i Natalia. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze mimo problemów technicznych…

Dziś 22 lutego w Galerii Korona odbył się XIV Miejski Festiwal dla Przedszkolaków organizowany przez I Społeczną Szkołę Podstawową im. M.Reja w Kielcach. Nasze przedszkole reprezentowały dwie solistki – Amelka i Emilka oraz dwa zespoły – "Magda i chłopaki" w składzie: Magda, Dominik i Nikoś i zespół "Trio w paski" w składzie Tosia, Kalina i Natalia. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze mimo problemów technicznych z mikrofonem (to chyba nasza tradycja na tym festiwalu  ). Miło nam poinformować, że w kategorii soliści drugie miejsce zajęła Emilka, a w kategorii zespoły wyróżnienie otrzymało "Trio w paski".
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę podczas przygotowań do konkursu, a naszym Zebrom i Zeberkom jeszcze raz GRATULUJEMY!