„ZWIERZAKI CUDAKI”

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Kielcach (Filia nr 1 przy ulicy Karczówkowskiej) dla dzieci w wieku 4-6 lat pt. "Zwierzaki cudaki". Zadaniem dzieci było narysować wybrane przez siebie zwierzątko – bohatera literackiego. Do konkursu zgłoszono 118 prac spośród których jury wybrało 12 wyróżnień w tym dwie prace z naszego przedszkola. Wyróżnienia otrzymali Oskar i Adaś B, chłopcy dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulacje należą się dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie i wykonali piękne prace, a byli to…

 

 

 

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Kielcach (Filia nr 1 przy ulicy Karczówkowskiej) dla dzieci w wieku 4-6 lat pt. "Zwierzaki cudaki". Zadaniem dzieci było narysować wybrane przez siebie zwierzątko – bohatera literackiego. Do konkursu zgłoszono 118 prac spośród których jury wybrało 12 wyróżnień w tym dwie prace z naszego przedszkola. Wyróżnienia otrzymali Oskar i Adaś B, chłopcy dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulacje należą się dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie i wykonali piękne prace, a byli to:

Adaś B. – „Pantera”(Jan Brzechwa)

Oskar – „Dzik” (Jan Brzechwa)

Kornelia – „Lis” (Jan Brzechwa)

Kaja – „Miś Uszatek” (Czesław Janczarski)

Maja – „Miś Uszatek” (Czesław Janczarski)

Emilka – „Na wyspach Bergamutach” (Jan Brzechwa)

Igor – „Hipopotam lubi błoto” – (Wanda Chotomska)

Kalina – „Żyrafa”- (Jan Brzechwa)

Nel – „Czarodziejski pies” (Jan Brzechwa)

Ewelinka – „Niedźwiedź” (Jan Brzechwa)

Ola K. – „Chory kotek” (Stanisław Jachowicz)

 

Prace laureatów konkursu można obejrzeć w bibliotece – mini wystawa znajduje się w oknie, a w środku ściany biblioteki ozdabiają prace pozostałych uczestników m.in. Ewelinki, Kaliny, Korneli, Kai i Neli.

Więcej zdjęć w galerii – link poniżej.